Sielanka

Oferta


ZAPRASZAMY DO SZKLARSKIEJ PORĘBY !!! Oferujemy Państwu komfortowe warunki w pokojach od 2 do 5 osób,  wyposażonych w :  łazienkę, sat TV, aneks śniadaniowy (zlewozmywak, chłodziarka, czajnik elektr. talerze i sztućce). 

Salon kominkowy i duży hol ( możliwość organizowania różnych imprez) dostępny dla Gości. 
Sauna fińska ( sucha ) i sauna parowa - odpłatnie dostępna dla naszych Gości.


Na terenie posesji jest ogródek, grill i miejsce do parkowania. Obiekt położony jest w zacisznym i spokojnym miejscu ( 650m n.p.m.) z pięknym widokiem na Śnieżkę i Karkonosze. Super warunki dla miłośników  “białego szaleństwa”, do wycieczek pieszych i rowerowych po oznaczonych szlakach. WYPOŻYCZAMY ROWERY !!! Dowozimy też Gości do naszej Sielanki.

W cenie wliczone jest korzystanie z gier (dart, piłkarzyki). Opłata klimatyczna (2.15zł od osoby za dobę) i kaucja zwrotna w kwocie 100zł od pokoju za pobyt pobierana jest na miejscu. Doba hotelowa trwa od godz.14,00 do godz. 11,00 dnia następnego. PODAJEMY ŚNIADANIA I OBIADOKOLACJE – kuchnia domowa!!!. 

UWAGA - proszę o kontakt w celu potwierdzenia dostępności miejsc. Informacja  -    www.szklarska-sielanka.pl  , e-mail bobkot@wp.pl , tel. 608 773 605 lub 75 717 2556 skype - sielanka9  

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

zbójecki skały, zakręt śmierci, chybotek, złoty widok, wodospad Szklarki

Fotka 80p6rsck
Fotka j8yh75al
Fotka kxys3nkz

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Sielanka